top of page

Sun, 13 Jun

|

Milta Bodrum Marina

Escape Bodrum: Navigasyon ve haritalar

Günübirlik yelken eğitim gezimizde Milta Bodrum Marinadan çıkıyoruz, istikamet Orak adası! Her haftasonu farklı eğitim başlıklarıyla yelken açıyoruz.

Escape Bodrum: Navigasyon ve haritalar
Escape Bodrum: Navigasyon ve haritalar

Time & Location

13 Jun 2021, 11:00 – 17:00

Milta Bodrum Marina, Eskiçeşme, Neyzen Tevfik Cd., 48400 Bodrum/Muğla, Turkey

About the event

Teknemiz: 35 feet ve üzeri dolap dümenli, normal eğitim teknelerine göre oldukça büyük, gezi veya yarış yelkenlilerini tercih ediyoruz.

Buluşma yerimiz: Milta Bodrum Marina - Kahve dünyası.

Eğitim programı:

11:00: Kahve dünyasının marinaya bakan dışardaki masalarında buluşuyoruz. Hafif kahvaltı, tanışma kahvesi ve brifing yapıyoruz.

12:00: Hemen bitişikteki marinada teknemize geçiyoruz ve yelkenler fora.

12:00 - 14:00: 2 saatlik yelken eğitimimiz boyunca denizcilerimiz günün konusunu önce bizden dinleyerek, sonra uygulayarak ve soru sorarak öğreniyor. 

14:00 - 15:00: Atıştırma ve dinlenme molası. Hava sıcaklığına göre hafif atıştırma ve denize atlama molası yapıyoruz.

15:00 - 17:00: Dönüş için yelkenler fora. Dönüşte yelken eğitimine devam ve hafif müzik eşliğinde tekrar marinaya dönüyoruz.

Sertifika:

5 ayrı Escape Istanbul veya Escape Bodrum eğitimimize katılan denizcilerimiz Sail Nation 1 yıldız sertifikası almaya hak kazanıyor. Eğitim ve sertifikasyonlara devam etmek isteyen denizcilerimize ADB ve RYA kaptanlık belgeleri için eğitim ve rehberlik vermeye devam ediyoruz.

Fiyat ve kapora:

Escape Bodrum, 5 saatlik günübirlik yelken eğitim seyirleri için kişibaşı fiyat 500TL'dir. Burdan kayıt olduktan sonra yerinizi kesinleştirmek için 100TL kapora ödemesi  rica edeceğiz ve sizi Whatsapp grubuna alacağız.

*Eğitim paketi:

Mart'tan Kasım'a kadar İstanbul ve Bodrum merkezlerimizde devam eden yelken eğitimlerimizi paket şeklinde satın alabilirsiniz.

- 3 derslik eğitim pakedinde %10 indirimden yararlanabilirsiniz.

- 5 derslilk eğitim pakedinde %20 indirimden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda 19 - 23 Mayıs Göcek çıkışlı kaptanlık ve ileri yelken eğitimine de %10 indirimle katılabilirsiniz.

Share this event

bottom of page